Ostatnie odwiedziny wystawy czasowej pt. Idziemy nad polskie morze- Zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r.

Diorama z pełnopostaciową figurą gen. Józefa Hallera w stroju generalskim wykonana z włókna szklanego

Serdecznie zachęcamy do ostatnich odwiedzin wystawy czasowej pt. Idziemy nad polskie morze- Zaślubiny Polski z morzem, Puck 1920 r. w Kamienicy Mieszczańskiej przy ulicy Stary Rynek 28 w Pucku.  Wystawę będzie można oglądać do 3 października 2021. Po tym terminie, przystąpimy do zmiany aranżacji wystawy, by w połowie listopada móc zaprosić Państwa na nową ekspozycję stałą.

Wystawa została dofinansowana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Dziedzictwo kulturowe – Wspieranie działań muzealnych.