XXIX Kònkùrs Kaszëbsczi Gôdczi „Bë nie zabëc mòwë starków” miona Jana Drzéżdżóna

Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych do udziału w XXIX Kònkùrsie Kaszëbsczi Gôdczi „Bë nie zabëc mòwë starków” miona Jana Drzéżdżóna.  Konkurs odbędzie się 7 grudniaw Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Dębogórzu o godzinie 9:00.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wypełnioną kartę zgłoszeniową uczestnika oraz oświadczenie- wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do 30 listopada 2021 r. do siedziby muzeum lub przesłać kopie cyfrowe (skany lub fotografie) na adres e-mail: edukacja@muzeumpuck.pl

Informacji na temat konkursu udziela Kamila Tucholska tel. 500 427 604 lub edukacja@muzeumpuck.pl.

Dane adresowe siedziby muzeum:

Muzeum Ziemi Puckiej im. F. Ceynowy

Stary Rynek 28

84-100 Puck.

Materiały do pobrania:

– regulamin konkursu

Regulamin Mowa Starków 2021

– karta zgłoszeniowa

Karta zgłoszeniowa uczestnika konkursu Mowa Starków 2021

– informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych uczestników konkursu

– oświadczenie – wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Oświadczenie- wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobwych uczestników konkursu

– program konkursu

program konkursu 2021

Konkurs będzie realizowany dzięki dofinansowaniu z dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Radio Kaszëbë i Miesięcznik Pomerania.

Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Pucku i Muzeum Ziemi Puckiej.