Eliminacje Powiatowe VIII Regionalnego Kònkùrsu Dlô Czëtińców „Méster Bëlnego Czëtaniô”

Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku zaprasza uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe do udziału w eliminacjach powiatowych VIII Regionalnego Kònkùrsu Dlô Czëtińców „Méster Bëlnego Czëtaniô”.

Eliminacje powiatowe odbędą się 26 listopada2021 r. w Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku. Konkurs rozpocznie się o godzinie 9:00.

Uczestnicy konkursu zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wypełnioną kartę zgłoszeniową uczestnika oraz klauzulę informacyjną-wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć lub przesłać do 19 listopada 2021 r. do siedziby muzeum.

Informacji na temat konkursu udziela Kamila Tucholska tel. 500 427 604 lub edukacja@muzeumpuck.pl.

Dane adresowe siedziby Muzeum:

Muzeum Ziemi Puckiej im. F. Ceynowy

Stary Rynek 28

84-100 Puck.

Materiały do pobrania:

– regulamin konkursu

regulamin 2021

– karty zgłoszeniowe uczestników konkursu

zał. 1 Karta zgłoszeniowa szk. podst. I-III

zał. 2 Karta zgłoszeniowa szk. podst. IV-VI

zał. 3 Karta zgłoszeniowa szk. podst. kl. VII-VIII

zał. 4 Karta zgłoszeniowa szk. ponadpodstawowe