Muzeum Ziemi Puckiej serdecznie zaprasza seniorów do zwiedzenia naszych placówek w ramach akcji „Weekend seniora z kulturą” – w dniach 1 i 2 października  2022 organizowanego pod auspicjami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Oferta naszego muzeum obejmuje wystawy stałe oraz czasowe w oddziałach w Pucku oraz w Nadolu. Seniorzy będą mogli zwiedzić wystawy w cenie biletu specjalnego tj. 2 złote w sobotę (1 października) oraz bezpłatnie w niedzielę (2 października).

• Wystawy stałe i czasowe w oddziale etnograficznym „Szpitalik” przy ulicy Wałowej 11 w Pucku.

Oddział jest czynny w dniach sobota – niedziela w godzinach 10:00- 14:00. Orientacyjny czas zwiedzania: 1 godz.
Ostatnie wejście na wystawy: na godzinę (60 minut) przed zamknięciem wystaw.

• Wystawa stała “Prawdziwie morskie – Dzieje Ziemi Puckiej” w oddziale „Kamienica Mieszczańska” Stary Rynek 28 w Pucku.

Ostatnie wejście na wystawy: na godzinę (60 minut) przed zamknięciem wystaw.

• Wystawy stałe i czasowe w oddziale „Zagroda Gburska i Rybacka” w Nadolu nad Jeziorem Żarnowieckim (ul. Bałtycka 2).

Oddział jest czynny w sobotę w godzinach 10:00- 14:00. Orientacyjny czas zwiedzania: 1 godz.
Ostatnie wejście na wystawy: na godzinę (60 minut) przed zamknięciem wystaw.

*W każdą pierwszą niedzielę miesiąca Skansen jest nieczynny.

Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną.