Gości chcących odwiedzić w lutym Muzeum Ziemi Puckiej prosimy o zapoznanie się ze zmianami czasu pracy Muzeum.
Zmiana organizacji zwiedzania oddziałów Muzeum będzie obowiązywała od 1 lutego do  28 lutego 2023 roku. Związane jest to z zaleceniami Ministerstwa Klimatu i Środowiska, które w związku z kryzysem energetycznym rekomenduje również Nam zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Liczymy zatem na Państwa zrozumienie dla tych decyzji oraz na dopasowanie swoich wizyt do nowego harmonogramu.
Pracownicy ze swojej strony będą również wypracowywać oszczędności. Jednym z punktów realizacji będzie możliwość zastosowania pracy zdalnej oraz wyłączenie pewnych urządzeń np. lodówki czy czajników oraz ograniczenie oświetlenia.
Za te utrudnienia przepraszamy.
Harmonogram zaplanowanych zajęć, lekcji, warsztatów realizujemy bez zmian.
Oddział „Szpitalik”
niedziela – poniedziałek – nieczynne
wtorek – piątek 8.00-15.00
sobota – 10.00-14.00