Serdecznie zapraszamy na „Halleriadę”  10 sierpnia 2023 do oddziału „Hallerówka” przy ul. Morskiej 6  we Władysławowie. W tym roku świętujemy 100. rocznicę urodzin Leona Golli i 150. rocznicę urodzin gen. Józefa Hallera.

W programie:

• 11.00 – 13:30 – warsztaty plastyczne i przyrodnicze, pokazy harcerskie
  • 14:00 – rozstrzygnięcie konkursu na rolkę historyczną, otwarcie wystaw plenerowych, promocja albumu „Rybacki świat WYRZEŹBIONY dłutem Leona Golli”
  • 15:30 – Spacer historyczny –  Spacer z gen. Józefem Hallerem brzegiem polskiego morza

Wstęp wolny!  Zapraszamy!!

Goście specjalni: Harcerze z Chorągwi Gdańskiej ZHP

Organizator: Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy

Partnerzy: Powiat Pucki, Gmina Władysławowo,  Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Ziemi Puckiej, Stowarzyszenie Rozwoju Szotlandu, Nadmorski Park Krajobrazowy, Błękitna Szkoła we Władysławowie

Partnerzy medialni: Radio Kaszebe, Telewizja TTM, Radio Norda FM, Nadmorski24.pl