Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. A jak wakacje – to Wakacyjny Plan na Muzeum. Podobnie jak w latach poprzednich mamy na ten czas swój pomysł. Jak co roku będą wydarzenia urodzinowe w „Hallerówce”. 18 lipca świętować będziemy urodziny pisarza z Nordy Augustyna Necla, a 13 sierpnia obchodzić urodziny gen. J. Hallera podczas tradycyjnej HALLERIADY. Oczywiście „Zagroda Gburska i Rybacka” w Nadolu zaprosi Was na coroczne festyny folklorystyczne: 21 lipca na KRANCBAL, a 25 sierpnia na DZIEŃ CHLEBA I MIODU. Dodatkowo w każdy piątek lipca i sierpnia przygotujemy pokazy wypieku chleba oraz warsztaty dla małych i dużych. Nowością w tym roku będzie pierwszy PIKNIK – OSTROWSKA PSZCZÓŁKAw „Zagrodzie Kaszubskiej” w Ostrowie 27 lipca. A sezon wakacyjny rozpoczniemy w Pucku, w oddziale SZPITALIK promocją książki KALEJDOSKOP PUCKI 20 czerwca.

Wszystkie szczegóły dotyczące tych wydarzeń będą się pojawiać na naszym profilu FB oraz na stronie https://muzeumpuck.pl/. Już teraz zapiszcie sobie te adresy oraz terminy i szukajcie czegoś dla siebie.

Zapraszamy!