header

Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy wraz z Biblioteką Publiczną im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku zapraszają do wzięcia udziału w eliminacjach powiatowych konkursu  MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ, które odbędą się 2 grudnia w Bibliotece Publicznej im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku, ul. Sambora 16.

 

W tej edycji uczestnicy konkurować będą w 6 kategoriach:

kl. I – II szkół podstawowych

– kl. III – IV szkół podstawowych

– kl. V – VI szkół podstawowych

– kl. VII – VIII szkół podstawowych

– uczniowie szkół ponadpodstawowych

– osoby dorosłe.

 

W eliminacjach powiatowych, w każdej kategorii od klas I do VIII, szkoły mają prawo wystawić nie więcej niż 2 uczestników w każdej kategorii wiekowej. W kategoriach szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych – ilość uczestników bez ograniczeń.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 25 listopada 2022 r. na KARTACH ZGŁOSZEŃ(ZAŁĄCZNIK nr 1). Do Zgłoszenia prosimy dołączyć podpisaną Informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych uczestników eliminacji powiatowych  (ZAŁĄCZNIK nr 2)

 

Uczestników można zgłaszać mailowo: kultura@muzeumpuck.pl, pocztą tradycyjną na adres:

 

Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy

Rynek 28, 84-100 Puck

 

Zgłoszenia dostarczyć można też osobiście do jednego z oddziałów MZP w Pucku – Kamienicy Mieszczańskiej (Rynek 28), Szpitalika (Wałowa 11), od wtorku do piątku w godz. 8.00-15.00.

 

Uczestników oraz opiekunów prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU

 

 

Organizatorzy przewidują, że konkurs dla klas I-II oraz III-IV Szkół Podstawowych rozpocznie się o godz. 9.00. Planowane zakończenie o godz.11.00.

Dla klas V-VI, VII-VIII SP oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i dorosłych rozpocznie się o godz. 11.30, zakończenie: godz. 14.00.

 

Każdy z uczestników eliminacji otrzyma pamiątkę za udział. Zwycięzcy oraz wyróżnieni w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

 

Wszelkie informacje na temat eliminacji powiatowych można uzyskać pisząc na adres: kultura@muzeum.puck.pl lub telefonicznie u koordynatora powiatowego: 786 286 945

(Roman Drzeżdżon, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00)

 

Załączniki do pobrania w formatach PDF:

załącznik nr 1

załącznik nr 2

Regulamin konkursu

Protokół komisji konkursowej – eliminacje szkolne

Protokół komisji konkursowej – eliminacje gminne